Atidaryti menu

Sveikatingumo erdvė ir paslaugos

Palangos baseino sveikatingumo erdvėje įrengtos pirtys, pramoginiai baseinai vaikams ir suaugusiems, sūkurinės vonios ir persirengimo patalpos.

Sveikatingumo zonoje įrengti 125 kv. m ir 18 kv. m ploto pramoginiai baseinai suaugusiesiems ir vaikams, su keliolika pramoginių įrenginių, masažinėmis sistemomis, modernia apšvietimo sistema, baseinėliu kūdikiams.

Atskiroje 22 kv. m sūkurinėje vonioje telpa apie 15 lankytojų. Šioje zonoje įrengti penki dušai, dvi modernios garinės pirtys ir viena pirtis su natūralia Himalajų druskos sienele.

Tai erdvė, kurioje už durų paliekami dienos rūpesčiai ir problemos. Laikas sau, kurį praleisite čia, suteiks naujų jėgų.

Sužinoti kainas galite čia.

Sveikatingumo erdvės darbo laikas:

I: 12–22 val.
II-VI:
10–22 val.
VII:
10–21 val.

Kviečiame pasilepinti ir užsukti į naujai duris atvėrusį sveikatingumo procedūrų kabinetą.

Palangos baseino sveikatingumo procedūrų kabinete rasite įvairius kūno masažus bei kūno terapiją, teigiamai veikiančius visą organizmą. Efektyviai atliktas masažas padės Jums atsipalaiduoti ir nusiraminti, grąžins jėgas ir suteiks žvalumo.

Taip pat masažo dėka galite pašalinti nemalonius pojūčius: numalšinti raumenų, sąnarių, galvos skausmus, pagerinti kraujotaką ir virškinimą bei sustiprinti imunitetą. Nieko nėra geriau, nei po alinančios darbo dienos ar įtempto sporto atsipalaiduoti ir pasimėgauti masažo teikiamais malonumais.

  • Registracija ir platesnė informacija suteikiama tel. +370 670 20600, Modestas.