Aktyvaus poilsio ir sporto mėgėjų mylimas Palangos baseinas švenčia 2 metų gimtadienį

Aktyvaus poilsio ir sporto mėgėjų mylimas Palangos baseinas švenčia 2 metų gimtadienį
kov
1
2021

2019 m. kovo 1 d. Palangoje duris atvėrė ilgai lauktas modernus plaukimo baseinas su sveikatingumo erdve. Baseine įrengtas profesionalus 25 m. plaukimo baseinas, sveikatingumo erdvėje – pramoginis baseinas su masažinėmis srovėmis, burbulinės vonios, baseinėlis vaikams, sauna bei 2 garinės pirtys. Palangos baseinas populiarus ne tik tarp suaugusiųjų, bet ir tarp mažųjų kurorto gyventojų. Didelis dėmesys baseine skiriamas moksleivių sveikatingumui – čia vykdomos nemokamos plaukimo pamokos. Nemokamose plaukimo pamokose Palangos moksleiviai per 2019-2020 m. apsilankė apie 33 tūkstančius kartų.

Baseine organizuojami įvairūs sporto ir sveikatinimo užsiėmimai: aerobika vandenyje, kineziterapijos mankštos, kūdikių mankštos, pirties programos, vaikų plaukimo pamokos ir mankštos, stovyklos ir varžybos. Palangos baseine per 2019-2020 m. įvyko apie 2 tūkstančius nemokamų užsiėmimų, sulaukta per 180 tūkstančių lankytojų apsilankymų.

Palangos baseinas žinomas ne tik dėl sporto ir sveikatinimo veiklų – čia veikia ir nauja meno parodų galerijos erdvė. Visus metus baseino vestibiulyje galėjote pamatyti menininko Algio Kriščiūno dailės darbų parodą.

Karantino metu susiklosčiusiai situacijai, kai negalime dirbti baseine, aktyviai talkiname Palangos miesto savivaldybės įstaigoms.

Visi su viltimi laukiame, kada vėl galėsime pasimatyti čia – Palangos baseine.