Atidaryti menu

Mūsų baseino treneriai

Marina Čiursina

 

Marina su baseinu susipažino būdama septynerių, trenerė buvo Lietuvos rinktinės narė, ji sako, kad plaukimas jai - gyvenimas.

Trenerės darbas - kasdieninė kūryba, reikalaujanti energijos, meilės ir žinių.

Trenerė Marina šiuo metu baseine treniruoja tiek vaikus, tiek suaugusius. Marina veda nemokamas vandens aerobikos treniruotes suaugusiems.

 

Darius Stanelis

 

 

 

Plaukimo treneriu Darius dirba jau 4 metus - nuo tada, kai duris atvėrė Palangos baseinas. O iki to jis buvo profesionalus plaukikas. Plaukiant profesionaliai Darius sukaupė praktinių žinių bagažą, vėliau teorines žinias papildė studijuodamas universitete, sporto pedagogikos studijose. Noras pasidalinti patirtimi ir žiniomis pastūmėjo tapti plaukimo treneriu. 

Darius specializuojasi vaikų ir suaugusių plaukime, taip pat dirba su specialius poreikius turinčias žmonėmis.

Labiausiai trenerį darbe džiugina vaikų šypsenos, pavykus savarankiškai nuplaukti pirmuosius metrus.

Gitana Kėmešienė

 

Gitana specializuojasi sportinio plaukimo srityje, Palangos baseine ji dirba vaikų plaukimo trenere. Gitana trenere dirba jau 32 m.!

Trenerė siekia, kad visiems vaikams plaukimo pamokos būtų maksimaliai naudingos. 

Trenerė Gitana yra paruošusi ne vieną profesionalų plaukiką, pelniusį tarptautinį pripažinimą.

 

Židrūnė Budrienė

 

 

 

Židrūnė trenere dirba jau 32 metus. Trenerė nuo mažens lankė plaukimo pamokas, įsimylėjo šią nelengvą sporto šaką ir nusprendė, kad šią meilę nori perduoti ir kitiems, dirbdama plaukimo trenere.

Židrūnė specializuojasi visose sportinio plaukimo srityse- vaikų, suaugusių mokymo plaukti, aukštojo sportinio meistriškumo.

Labiausiai Židrūnę džiugina, kai baimių pilną vaiką ji gali išmokyti plaukti bei laisvai jaustis vandenyje. Irina Šlimienė

 

 

Trenerė Irina Palangos baseine veda AQUA fitness mankštas bei kūdikių treniruotes.

Trenerė jau daug metų dirba sveikatinimo srityje, nuolatos plečia savo žinias ir mielai jomis dalinasi su Palangos baseino klientais. 

Ina Paipelienė

 

Ina trenere dirba 34 metus ir per savo ilgametę patirtį prisidėjo prie Olimpinių varžybų bei Pasaulio čempionatų dalyvių sėkmės. Ji ilgus metus treniravo D. Rapšį ir A. Šidlauską.

Trenerė pasiryžusi dirbti su visais, kurie nori išmokti plaukti, augti ir tobulėti. Inai plaukimas - ne tik darbas, bet ir hobis.

 

Veronika Jackevičienė

 

 Trenerė Veronika jau vaikystėje domėjosi sportu, o vėliau nusprendė, kad sportą nori derinti su gydymu, todėl pasirinko kineziterapeutės specialybę. Veronika specializuojasi traumatologijos, neurologijos, reumatologijos srityse, medicinos srityje dirba jau 10 metų.


Labiausiai trenerę džiugina gerėjanti klientų savijauta, kai abipusis jos ir kliento darbas duoda puikių darbo rezultatų.

Veronika Palangos baseine veda sveikatinimo mankštas.