Atidaryti menu

Palangos baseine teikiamos paslaugos

Baseinas

Vandens sporto nauda žmogaus organizmui yra įrodyta moksliškai ir dėl to net nekyla abejonių. Ramus ar intensyvus plaukimas, grupinės treniruotės, plaukimo pamokos - visą tai rasite Palangos baseine.

3 500 kv. m komplekso ploto baseino zona užima daugiau nei 1 000 kv. m plotą. Palangos baseine įrengti aštuoni 25 m ilgio takeliai. Greta sportinio baseino įrengtas 13 m ilgio ir 6 m pločio 2 takelių baseinas, skirtas vaikams mokytis plaukti. Baseinų zonoje yra 150 vietų tribūnos žiūrovams, kabinetai treneriams, medicinos personalui ir teisėjams.

Baseinas atitinka Tarptautinės plaukimo federacijos (FINA) reikalavimus, todėl jame galima rengti plaukimo varžybas, taip pat ir tarptautines. Įmontuota moderni laiko fiksavimo sistema ir sporto įranga leidžia efektyviai ir be žmogiškojo faktoriaus fiksuoti varžybų rezultatus. Baseino technologinė įranga yra pilnai automatizuota, visi duomenys tiesiogiai perkeliami į kompiuterį. Chloro junginiams pašalinti įdiegta naujausia nano filtravimo sistema.

Palangos sveikatingumo centras

Palangos baseino sveikatingumo centre įrengtos pirtys, pramoginiai baseinai vaikams ir suaugusiems, sūkurinės vonios, masažo kabinetai, treniruoklių salė ir persirengimo patalpos.

Sveikatingumo zonoje įrengti 125 kv. m ir 18 kv. m ploto pramoginiai baseinai suaugusiesiems ir vaikams, su keliolika pramoginių įrenginių, masažinėmis sistemomis, modernia apšvietimo sistema, baseinėliu kūdikiams.

Atskiroje 22 kv. m sūkurinėje vonioje telpa apie 15 lankytojų. Šioje zonoje įrengti penki dušai, dvi modernios garinės pirtys ir viena pirtis su natūralia Himalajų druskos sienele.

Tai erdvė, kurioje už durų paliekami dienos rūpesčiai ir problemos. Laikas sau, kurį čia skirsite, suteiks naujų jėgų.

Sužinoti kainas galite čia.

Palangos viešoji pirtis

Palangos viešoji pirtis yra Palangos baseino ir sveikatingumo centro komplekso dalis, skirta miesto gyventojams. Viešojoje pirtyje galima lankytis po vieną arba grupėmis iki 20 asmenų.

Sužinoti kainas galite čia50 proc. nuolaida apsilankymo kainai taikoma visiems miestiečiams, turintiems Palangiškio kortelę, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia.