Kalėdų Senelio rezidencija Palangos baseine

Kalėdų Senelio rezidencija Palangos baseine
lap
26
2021

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad gruodžio 5 d. Palangos baseine Kalėdų Senelis atidaro savo šventinę rezidenciją. Nuo pat pirmojo žingsnio Palangos baseine Jus pasitiks kalėdinė nuotaika, šviesomis tviskančios eglutės ir plačios darbuotojų šypsenos.

Kviečiame net tris gruodžio sekmadienius visus vaikus, jaunimą ir suaugusiuosius į laikinus Kalėdų Senelio namus. Atsinešk savo kalėdinių norų laišką ir jį galėsi įteikti pačiam tikriausiam Kalėdų Seneliui, o gal nori pašnibždėti savo norus jam į ausį? Kalėdų Senelis įdėmiai išklausys visų svajones ir norus.

Kalėdų Seneliui šventinis laikotarpis itin darbingas. Per šį laiką jis turi suspėti nuskristi nuo namo iki namo, priparkuoti savo roges ant stogo, susirasti rogėse dovaną, nusileisti kaminu žemyn, palikti dovaną, suvalgyti paliktus ant stalo sausainius bei grįžti kaminu prie rogių. Nustebtum, kad Kalėdų Senelis Kalėdų naktį turi tik 530 mikrosekundžių vienam vaikui! Todėl labai džiaugiamės, kad mus jis aplankys iš anksto ir pabus kiek ilgiau!

Susitikime  gruodžio 5, 12 ir 19 dienomis nuo 12.00 val. iki 13.30 val. Palangos baseino registratūroje.

Dėmesio, mieli tėveliai, susitikimas su Kalėdų Seneliu – nemokamas. 

Tikimės, kad šventinė nuotaika aplankys kiekvienus namus, gražių artėjančių švenčių!